Plan zajęć dla klas 4-7 SP w dniach 18-20 kwietnia 2018r.

Plan zajęć dla klas 4-7 SP w dniach 18-20 kwietnia 2018r. 

Piątek 20 kwietnia 2018r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych 

 

Klasa 4,  biblioteka +sala gimnastyczna 

  Środa, 18 kwietnia 2018r  Czwartek, 19 kwietnia 2018r. 
  Przedmiot  Nauczyciel  Przedmiot   Nauczyciel 
1  matematyka  Rinc Anita  Technika  Grafik Piotr 
2  j. polski  Pieper Joanna  Religia  Krzemińska Monika 
3  j. polski  Pieper Joanna  Przyroda  Rohda Justyna 
4  Historię   Gałkiewicz Czesława  j. polski  Gałkiewicz Czesława 
5      Wychowanie fizyczne  Marzejon Maciej 
6         

 

Klasa 5, sala 8a + sala gimnastyczna 

  Środa, 18 kwietnia 2018r  Czwartek, 19 kwietnia 2018r. 
  Przedmiot  Nauczyciel  Przedmiot   Nauczyciel 
1  j.angielski  Szeiba Marcin  j. polski  Gałkiewicz Czesława 
2  Zajęcia techniczne  Szeiba Marcin  j. polski  Gałkiewicz Czesława 
3  Religia  Barcz Renata  Matematyka  Ustarbowska Jadwiga 
4  matematyka  Barcz Renata  Wdżwr  Marzejon Maciej 
5  j. polski  Pieper Joanna  przyroda  Joanna Nierzwicka 
6  Historia  Mielewczyk Andrzej  Wychowanie fizyczne  Joanna Nierzwicka 
7         

 

Klasa 6, sala 10 

  Środa, 18 kwietnia 2018r  Czwartek, 19 kwietnia 2018r. 
  Przedmiot  Nauczyciel  Przedmiot  Nauczyciel 
1  Klasa na wycieczce  Szamocka Dorota  Przyroda  Monika Krzemińska 
2    Kwidzińska Agnieszka  Religia  Barcz Renata 
3      j. polski  Gałkiewicz Czesława 
4      Przyroda  Rohda Justyna 
5      matematyka  Grafik Piotr 
6      matematyka  Grafik Piotr 

Klasa 7, sala 20 

  Środa, 18 kwietnia 2018r  Czwartek, 19 kwietnia 2018r. 
  Przedmiot  Nauczyciel  Przedmiot Nauczyciel   
1  matematyka  Marzejon Maciej  Zajęcia z wychowawcą  Ustarbowska Jadwiga 
2  j. polski  Gałkiewicz Czesława  Matematyka  Ustarbowska Jadwiga 
3  j. polski  Gałkiewicz Czesława  Religia  Barcz Renata 
4  Wychowanie fizyczne  Marzejon Maciej  biologia  Monika Krzemińska 
5  Wiedza o społeczeństwie  Marzejon Maciej  chemia  Rohda Justyna 
6         

 

Zajęcia w klasach I-III SP, „0”. 

 

Zajęcia rozpoczynają się o 7:45 dla wszystkich klas. 

 

Środa, 18 kwietnia 2018r  Czwartek, 19 kwietnia 2018r. 

 

Oddział przedszkolny”0”         Natalia Brzezińsk–Guth 

 

Sala 3  Oddział przedszkolny”0”         Natalia Brzezińsk–Guth 

 

Sala 3 
ISP  Ewa Sitkiewicz  Sala 7  ISP  Barbara Nowak -Rąpca  Sala 7 
IISP  Iwona Lakowska  Sala 6  IISP  Iwona Lakowska  Sala 6 
IIIaSP  Joanna Nierzwicka  Sala 2  IIIaSP  Anna Kotlicka  Sala 2 
IIIbSP  Monika Wencka  Sala 12  IIIbSP  Izabela Zachariasz  Sala 12 
           
           

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia w klasach I-III SP -plan lekcji 

 

 

Klasa ISP, sala 7 

  Środa, 18 kwietnia 2018r  Czwartek, 19 kwietnia 2018r. 
  Przedmiot  Nauczyciel  Przedmiot Nauczyciel   
1  Wych.fiz  Ewa Sitkiewicz  j.angielski  Barbara Nowak- Rąpca 
2  Edukacja wczesnoszkolna  Ewa Sitkiewicz  Edukacja wczesnoszkolna  Barbara Nowak- Rąpca 
3  Edukacja wczesnoszkolna  Ewa Sitkiewicz  Edukacja wczesnoszkolna  Barbara Nowak- Rąpca 
4  religia  Ewa Sitkiewicz  Edukacja wczesnoszkolna  Barbara Nowak- Rąpca 
5         
6         

 

Klasa IISP, sala 6 

  Środa, 18 kwietnia 2018r  Czwartek, 19 kwietnia 2018r. 
  Przedmiot  Nauczyciel  Przedmiot Nauczyciel   
1  Edukacja wczesnoszkolna  Iwona Lakowska  Edukacja wczesnoszkolna  Iwona Lakowska 
2  Edukacja wczesnoszkolna  Iwona Lakowska  Wych.fiz  Iwona Lakowska 
3  Edukacja wczesnoszkolna  Iwona Lakowska  Edukacja wczesnoszkolna  Iwona Lakowska 
4  Edukacja wczesnoszkolna  Iwona Lakowska  Edukacja wczesnoszkolna  Iwona Lakowska 
5      j.angielski  Iwona Lakowska 
6         

 

Klasa IIIaSP, sala 2 

  Środa, 18 kwietnia 2018r  Czwartek, 19 kwietnia 2018r. 
  Przedmiot  Nauczyciel  Przedmiot Nauczyciel   
1  Edukacja wczesnoszkolna  Joanna Nierzwicka  j.angielski  Anna Kotlicka 
2  Edukacja wczesnoszkolna  Joanna Nierzwicka  Edukacja wczesnoszkolna  Anna Kotlicka 
3  Edukacja wczesnoszkolna  Joanna Nierzwicka  Edukacja wczesnoszkolna  Anna Kotlicka 
4  Edukacja wczesnoszkolna  Joanna Nierzwicka  Edukacja wczesnoszkolna  Anna Kotlicka 
5  Wych.fiz  Joanna Nierzwicka  Edukacja wczesnoszkolna  Anna Kotlicka 
6         

 

 

 

 

KlasaIIIbSP, sala 12 

  Środa, 18 kwietnia 2018r  Czwartek, 19 kwietnia 2018r. 
  Przedmiot  Nauczyciel  Przedmiot Nauczyciel   
1  Religia   Monika Wencka  Edukacja wczesnoszkolna  Izabela Zacharyasz 
2  Edukacja wczesnoszkolna  Monika Wencka  Edukacja wczesnoszkolna  Izabela Zacharyasz 
3  Edukacja wczesnoszkolna  Monika Wencka  religia  Izabela Zacharyasz 
4  Edukacja wczesnoszkolna  Monika Wencka  Edukacja wczesnoszkolna  Izabela Zacharyasz 
5  Wych.fiz  Monika Wencka  Wych.fiz.   Izabela Zacharyasz 
6