Chłopcy… prawie na medal

22 listopada 2022 roku w hali sportowej szkoły podstawowej w Jastarni odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3×3. Na te zawody udała się reprezentacja naszej szkoły w składzie: Oliwier Gasta, Oliwier Minkowski i Kewin Wierzbicki. Na początku rozgrywek nasi zmierzyli się z zawodnikami z Łebcza. Po bardzo dobrym meczu pokonali przeciwników 11:3. W drugim spotkaniu musieli uznać wyższość przeciwników z Pucka (2:4). Jedno zwycięstwo w grupie zapewniło naszym awans do półfinału, w którym stanęli w szranki z faworytem rozgrywek, zespołem z Jastarni. Niestety ulegli przeciwnikom 3:10 i pozostała im walko o trzecie miejsce… z Puckiem. Niestety po raz kolejny ulegli Pucczanom 3:5, ale należy podkreślić, że tanio skóry nie sprzedali i mimo ogromnego zmęczenia walczyli do końca. Dziękujemy chłopakom, bo naprawdę godnie reprezentowali naszą szkołę. Brawo!!! 🙂

Maciej Marzejon