Opieka stomatologiczna uczniów

Drodzy rodzice,

Gmina Puck podpisała umowę dotyczącą realizacji profilaktyki stomatologicznej z Przychodnią Stomatologiczną TRIDENT SP. Z O.O w Pucku.

Wychowawcy klas przekażą Państwu formularz zgody na profilaktykę stomatologiczną, która będzie podstawą wykonania badania oraz lakierowana zębów stałych i mlecznych.

Poniżej szczegółowa informacja z przychodni:

Informacja dla rodziców dotycząca realizacji programu profilaktyki stomatologicznej realizowanego przez TRIDENT SP. Z O.O  Przychodnia Stomatologiczna, ul. Żarnowiecka 1/4

84-100 Puck

 

Państwa dzieci będą objęte profilaktyczną opieka stomatologiczną przez Naszą Przychodnię, w ramach posiadanej przez Nas umowy z NFZ.

Wszystkie zabiegi w ramach tej opieki są bezpłatne.

Oczywiście dotyczyć to będzie tylko dzieci, których rodzice wyrażą zgodę na takie działania profilaktyczne.

 

W ramach tej współpracy Państwa dzieci, dwa razy w roku, będą w Naszej Przychodni miały wykonane badanie stomatologiczne oraz lakierowanie zębów stałych i mlecznych.

 

Efektem tych badań będzie informacja o stanie uzębienia Państwa dzieci oraz informacja o ewentualnej konieczności leczenia ortodontycznego.

 

Każdemu dziecku zostanie założona indywidualna dokumentacja medyczna.

 

Dzieci wraz z opiekunami przyjadą do Naszej przychodni w czasie zajęć szkolnych.

 

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na kontynuację leczenia stomatologicznego w Naszej Przychodni, prosimy o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu .

Indywidualne leczenie dzieci może odbywać się tylko w obecności rodzica.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Telefon do rejestracji 502 387 686