Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2019 roku nasze przedszkolaki z grupy 5 – latków i 6 – sześciolatków oraz uczniowie klas I-III radośnie uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Mimo coraz to nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Dzieci zostały przywitane przez Misia, który opowiedział poprzez prezentację, piosenki i dobrą zabawę swoją historię. Kolejnym punktem było rozdanie medali oraz pamiątkowego misia na patyku. Dzieci degustowały „małe co nieco” – chlebowe miśki z różnymi rodzajami miodu.

Każde dziecko wie, że Pluszowy Miś to najlepsza przytulanka i od ponad 100 lat towarzyszy wszystkim dzieciom na całym świecie. Zabawa była doskonała, wszyscy podziwiali dekoracje przygotowane specjalnie na tę okazję. Podczas zajęć panowała miła i przyjemna atmosfera, zakończona wspaniałą zabawą i słodkim torcikiem z lemoniadą. W przyszłym roku na pewno zaprosimy do świetlicy wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne będziemy się uczyć i bawić, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”!

Więcej zdjęć w galerii!