Turniej Tenisa Stołowego dla członków OSP Gminy Puck

Dnia 22 kwietnia 2018 roku w sali sportowej naszej szkoły odbył się już po raz kolejny Turniej Tenisa Stołowego dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Puck. Zawody rozgrywano w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie gimnazjum oraz zawodnicy do lat 40  podziałem na grupy mężczyzn i kobiet. Do turnieju stawiło się 10 pań i 24 panów z jednostek z Mieroszyna, Gnieżdżewa, Łebcza, Swarzewa i Darzlubia. Po rozegraniu wielu fascynujących pojedynków wyłoniono zwycięzców. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyli: Kupferszmidt Krystian (OSP Swarzewo) i Kuchnowska Julia (OSP Swarzewo). W kategorii gimnazjum najlepsi okazali się: Ustarbowski Marcin (OSP Swarzewo) i  Miotk Oliwia (OSP Mieroszyno). W tej kategorii drugie miejsce wśród chłopców zajął uczeń naszej szkoły Kacper Potrykus. W kategorii zawodników i zawodniczek do lat 40, zawody wygrali: Kalwig Mariusz (OSP Swarzewo) i Lessnau Katarzyna (OSP Mieroszyno). Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.