III miejsce w półfinale wojewódzkim

13 marca drużyna piłkarzy ręcznych z naszej szkoły wzięła udział w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasza drużyna spisała się na miarę swoich możliwości. Za przeciwników miała bowiem wielokrotnych mistrzów województwa z Kartuz i zwitnych przeciwników z Wejherowa. Obie drużyny występują, bądź występowały w rozgrywkach ligowych. W pierwszym meczu przeciwnicy z Kartuz nie dali naszej drużynie szans. Przegraliśmy wysoko 28:8. W drugim meczu nasi trafili na przeciwnika z którym można było nawiązać równorzędną walkę. Po ciekawym meczu wygrywamy z drużyną z Cewic 12:11. W trzecim spotkaniu musieliśmy uznać wyższość przeciwników z Bolszewa, którzy ograli nas 32:9. Dzięki wygranej z Cewicami nasz zespół, który zagrał w składzie: Jędrzej Okoń, Dominik Lessnau, Przemysław Srok, Adam Szymański, Kacper Potrykus, Kamil Sikora, Maciej Rohda, Mikołaj Groenwald, Tomasz Sołtysiak i Adrian Lademann zajęła III miejsce. (M.M)