Dziewczyny lubią brąz

26 lutego nasze dziewczęta w składzie: Magdalena Rigga, Wiktoria Ceynowa, Katarzyna Bollin, Małgorzata Bollin, Zuzanna Lessnau, Weronika Ciskowska, Weronika Stromska i Patrycja Damps uczestniczyły w XIX Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. W pierwszej fazie turnieju nasz zespół zmierzył się najpierw z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Władysławowa. Po zaciętym pojedynku zwyciężył 2:1. W drugim meczu zremisował 3:3 z drugim zespołem z Władysławowa. Trzeci mecz miał zdecydować o tym czy nasze dziewczyny zagrają w finale czy w meczu o 3 miejsce. Po dobrej grze nasza drużyna wygrała 5:2 z dziewczętami z Wierzchucina, ale niestety za małą różnicą bramek. Mecz o trzecie miejsce dostarczył wiele emocji. Ponieważ padł remis, o zdobyciu brązowego medalu decydowały rzuty karne, które lepiej egzekwowały nasze zawodniczki. Gratulujemy! (M.M)