Zajęcia pozalekcyjne

Lp. Rodzaj zajęć Termin, godziny zajęć Częstotliwość zajęć N-l prowadzący Klasa/ szkoła
1 Zajęcia rozwijające sprawność ruchową

i rytmiczną

-Czwartek 13:15-14:10

– zajęcia cykliczne ( wyjazdy na mecze, basen)

Raz w tygodniu Adamczyk Edyta II a

I d

2 Zajęcia wyrównawcze Wtorek- 12:30-13:15 Raz w tygodniu Brezińska-Guth Natalia III SP
Zajęcia teatralne Poniedziałek -7:45-9:25 Dwa razy w miesiącu II B i III SP
3 Zajęcia wspomagające proces nauczania 2 godziny w tygodniu Budzisz Anna wg potrzeb
4 Świadomy obywatel- Twój głos też się liczy Poniedziałek  7:45-8:30 Co dwa tygodnie Sergiusz Czaja Mała świetlica

3 stałych uczniów

z kl. II i III gimnazjum

5 Praca indywidualna z uczniem mającym trudności w nauce Czwartek 8:40-9:25 Indywidualnie z uczniami

 

Czarnecka Agnieszka Uczniowie szkoły podstawowej

i gimnazjum

6 Zajęcia unijne:

zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 7:45-8;30  

Co tydzień

Dulik Hanna  

I c, II d, III c

Zajęcia -laboratoria Wtorek  13:15-14:10

Piątek  13:15-15:00

Co tydzień I c, II c, II d, III c

 

7 Wolontariat Piątek 8:40-9:25 raz w tygodniu Lidia Galińska- Szafran II c, II a
Koło języka polskiego

( przygotowanie do olimpiady)

Środa 7:45-8:30

 

 

raz w tygodniu

 

 

II a

 

 

Zajęcia wyrównawcze Wtorek 14:10-15:00 godz. lekcyjna raz w tygodniu III c
Projekt edukacyjny raz w miesiącu II a, III c
8 Zajęcia unijne:

– zajęcia wyrównawcze

– zajęcia dod. z ITC

Poniedziałek-14:15-15:00

Wtorek – 12:30-15:00

Środa- 12:30-15:00

Piątek- 13:25-14:10

Co tydzień Grafik Piotr I a, I b, II d, III c,

V SP

9 Wolontariat Piątek- 7:45-8:30 Co tydzień Jasicka Honorata II c
Zajęcia artystyczne- pracownia krawiecka Środa- 14:15-15:50 Co tydzień Zainteresowani uczniowie m.in. I d
10 Zajęcia wyrównawcze Czwartek 13:15-14;10 Co tydzień Kepke Maria
11 Zajęcia plastyczne Czwartek 11:30-12:15 Co tydzień Kicińska Monika II a SP, III SP
Wolontariat Piątek 7:45-8;30 Co tydzień Gimn/ SP
12 Wolontariat Środa- 13:25-14:10 Raz w tygodniu Kominiarek Paweł II d
Zajęcia sportowe np. sobota sportowa Różne dni tygodnia Raz w tygodniu Zainteresowani uczniowie
13 Odyseja  umysłu Piątek 12:30-13:15 Co tydzień Kotlicka Anna II a SP
14 Zajęcia unijne Poniedziałek -14:15-15:00

Środa- 14:15-15:00

Piątek- 13:25-14:10

Co tydzień Krzemińska Monika I-III gimn
Zajęcia unijne Środa-8:40-9:25

Piątek- 7:45-8:30

Wg potrzeb IV- VI SP
Zajęcia wyrównawcze przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego- biologia Wtorek 14:15-15:00 Co tydzień Zainteresowani uczniowie
15 Zajęcia unijne:

– zajęcia  z ITC matematyczno- przyrodnicze

Poniedziałek- 13:20-15:00

Wtorek- 14:15-15:00

Środa- 14:10-15:00

Piątek- 14:10-15:00

3 razy w miesiącu dla każdej z klas ( ew. sobota) Kubowicz- Machnica Bożena Id, I c, II a, III a
-zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

Poniedziałek 15:05-15:50 Co tydzień III a
16 Kółko taneczne Poniedziałek 13:25-15:50 Raz w tygodniu Kwidzińska Agnieszka IV-VI SP/wyjazdowe zajęcia sportowe
Gry zespołowe i ogólnorozwojowe Piątek 14:25-15:50 Raz w tygodniu I-III
Gimnastyka Czwartek 7:45-8:30 Raz  w tygodniu IV-VI
17 Zajęcia plastyczne Środa 11:30-12:15 Co tydzień Iwona Lakowska I SP , II b SP
Zajęcia z programowaniem Czwartki 12:30-13;15 4 razy w miesiącu I SP
Zajęcia matematyczno-przyrodnicze z ITC Czwartki 11:30-12:15 2-3 razy w miesiącu I SP
18 Zajęcia  z kreatywności Poniedziałek 12:30-13:15 Co tydzień Majkowska- Barbachowska Natalia V SP
Wyrównawcze

( przygotowujące do testów)

Wtorek 13;15-14:10 Co tydzień III b gimn
Zajęcia teatralne Środa 14:15-15:00 W miarę potrzeb VI SP
Zajęcia aktorskie Piątek 14:15-15:00 Co tydzień Gimnazjum
Projekt edukacyjny W miarę potrzeb W miarę potrzeb II c, II d gimn
Opieka nad Głosem Młodych W miarę potrzeb Gimnazjum
19 Koło plastyczne Czwartek 14:15-16:00 Co tydzień Małachwiej Barbara Uczniowie SP i GIMN
20 Piłka nożna –dziewczęta gimnazjum Środa 15:05-16:35 Raz w tygodniu Marzejon Maciej Gimnazjum
Tenis stołowy-uczeń zdolny Wtorek 7:45-8:30 Raz w tygodniu Gimnazjum
Odyseja umysłu Czwartek 15:05-16:35 Raz w tygodniu Gimnazjum
21 Projekt edukacyjny Czwartek 8:40-9:25 Co tydzień Mielewczyk Andrzej II b gimn
Zajęcia rozwijające kompetencje uczniów Poprawa sprawdzianów, konkursy W miarę potrzeb Szkoła podstawowa

i gimnazjum

Przygotowanie do testów

(od II semestru)

Raz w tygodniu III gimnazjum
22 Zajęcia unijne:

Dodatkowe z ITC matematyczno- przyrodnicze

Wtorek- 13:25-15:00

 

Raz w tygodniu Miłosz Jacek II b, III b
wyrównawcze Wtorek i czwartek 15:00-15:50 Raz w tygodniu II b, III b
23 Koło regionalne Piątek 13:30-16:30 Cyklicznie Miotk Hanna II-VI SP

I-III gimn

24 Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego Wtorek 14:15-15:00

Czwartek 14:15-15:00

Co tydzień Murawska Agnieszka I i III gimn
25 Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego Czwartek 14:15-15:00 Raz w tygodniu Nanaszko Ewa III c GIMN
Zajęcia innowacyjne( opieka) Poniedziałek 7:45-8:30 Raz w tygodniu Gimn/ SP

II d

Projekt edukacyjny Poniedziałek 14:15-15:00 Raz w tygodniu
26 Zajęcia indywidualne z uczniem Środa 12:30-13:15 Raz w tygodniu Nierzwicka-Rosienke Joanna
27 Zajęcia teatralne Piątek 13:15-14:10 Co tydzień Pieper Joanna Gimnazjum
Teatr i literatura

(w tym przygotowanie do olimpiady)

Środa 7:45-8:30 lub czwartek 12:15-13:15 Naprzemiennie co tydzień

lub w miarę potrzeb

Gimnazjum i szkoła podstawowa
Projekt edukacyjny

( wolontariat)

Wtorek 7:45-8:30 Co tydzień II a gimnazjum
28 Koło regionalne Piątek 13:30-16:30 Cyklicznie Rigga Renata II-VI SP

I-II gimn

29 Chór 14:15-15:50 Raz w tygodniu Schmidt Anna SP I gimn
Soliści 13:20-14:15 Sporadycznie
30 Usprawnianie ruchowe w zakresie motoryki Wtorek 15:00-16:00 Raz w tygodniu Siluta Andrzej Mateusz Minga
31 Kółko zainteresowań-zajęcia komputerowe Wtorek 15:00-15:50 Raz w tygodniu Sitkiewicz Ewa Zainteresowani uczniowie z kl. IV SP (uczniowie słabi)
32 Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego Środa 13:25-14:10 Raz w tygodniu Stempa Krystyna Zainteresowani uczniowie z klas I gimnazjum
33 Odyseja umysłu Wtorek 13:30-11:15

Piątek 14:15-15:00

Raz w tygodniu Szamocka Dorota II a SP

V SP

English Camp Piątek 2 razy w semestrze Zainteresowani uczniowie

z gimnazjum

34 Zajęcia rozwijające zdolności językowe Czwartek 14:15-15:00 Raz w tygodniu Szeiba Marcin IV SP
35 Zajęcia unijne:

Terapia dyslektyczna

Poniedziałek 14;15-15:00 2 razy w miesiącu Tonińska Joanna 8 uczniów  z kl. II
Koło biblioteczne W razie potrzeby Uczniowie gimnazjum
Zajęcia wyrównawcze z

Języka polskiego

Poniedziałek 14:15-15:00 2 razy w miesiącu Uczniowie kl. IV SP
36 Zajęcia wyrównawcze 2 razy w miesiącu 1 h 2 razy w miesiącu Wencka Monika II b SP
Zajęcia teatralne 2 razy w miesiącu 2 h 2 razy w miesiącu II b i III SP
37 Koło matematyczne wtorek 7:45-8:30 3 I 4 wtorek miesiąca Ustarbowska Jadwiga

 

VI SP
Koło matematyczne Piątek 13:30-13:15 4 piątek miesiąca IV SP
38 Zajęcia unijne Wg  planu 8h/ tygodniowo Co tydzień Ziętarska-Tomaszewska Anna Gimn i V SP
Projekt edukacyjny Wtorek 7:45-8:30 Wg potrzeb