Harmonogram konsultacji

Harmonogram konsultacji nauczycieli

Lp.  Imię  Nazwisko  Przedmiot/Zajęcia  Dzień tygodnia  Godzina  Sala 
1  Ewa  Skwiercz  Edukacja wczesnoszkolna  poniedziałek  13.30-14.30  nr 6 
2  Agnieszka   Kwidzińska  Wychowanie fizyczne  Środa  14.30-  Nr 10 
3  Andżelika   Okroj-Stankiewicz  matematyka  czwartek  7.00-8.00  nr 37 
4  Jacek  Miłosz  matematyka  piątek  15.20-16.20  Nr 37  
5  Agnieszka  Murawska  Język angielski  piątek  14.25-15.25  Nr 38 
6  Barbara  Nowak-Rąpca  Edukacja wczesnoszkolna / pedagog specjalny             poniedziałek  12.30-13.30  Nr 2 
7  Maciej  Marzejon  Wychowanie fizyczne, wiedza o społeczenstwie, wychowanie do życia w rodzinie  środa  7.00 – 8.00  Nr 21 
8  Agnieszka  Budzisz  Język angielski  czwartek  6:45-7:45  Nr 1 
9  Anna   Kotlicka  Edukacja wczesnoszkolna  piątek  7.00-8.00  Nr 8 
10  Monika  Wencka  Zajęcia świetlicowe  poniedziałek  7.00-8.00  Nr 23 
11  Klaudia  Karsznia  Wychowanie przedszkolne, zajęcia świetlicowe  czwartek  7.00 – 8.00  Nr 3 
12  Andrzej  Mielewczyk  historia  poniedziałek  15.20 – 16.20  Nr 21 
13  Hanna  Dulik  Chemia, biologia  czwartek  15.20-16.20  Nr 21 
14  Joanna  Nierzwicka-Rosienke  Terapia logopedyczna  poniedziałek  14.25-15.25  Nr 4 
15  Anna   Tomaszewska   Geografia, przyroda, informatyka     poniedziałek   7.00-8.00  Nr 21 
16  Alicja  Grześkowiak  Edukacja wczesnoszkolna  środa  12.30-13.30  Nr 1 
17  Beata  Budzisz  Edukacja wczesnoszkolna, język polski  Poniedziałek  13.30- 14.30  NR 7 
18  Tamara  Komowska- Bokota  Wychowanie fizyczne, technika  piątek  13.30-14.30  Nr 10 
19  Anna  Schmidt  Muzyka, język kaszubski                  piątek        14.25-15.25      Nr 23 
20  Joanna  Pieper  język polski                poniedziałek           7.00-8.00   Nr 41  
21  Kordian  Artowski  pedagog  poniedziałek  7.00-8.00  Nr22 
22  Emilia  Prus  Język niemiecki  środa  07:00 – 08:00  Nr 10 
23  Julia  Kilianek  psycholog  czwartek  7.00-8.00  Nr 39 
24  Sławomir         Stromski  informatyka  środa  7:00-8:00  Nr 20 
25  Paulina  Tomaszewska  Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów w kl.5  poniedziałek  7:45-8:45  Nr 23 
26  Barbara  Małachwiej  Plastyka, Zajęcia artystyczne  poniedziałek  7:00- 8:00  Pracownia plastyczna  
27  Marcin  Baran  Chemia, fizyka  czwartek  16:20-17:20  s.40 
28  Katarzyna  Radaszewska  Bibliotekoznawstwo  piątek  14:00-15:00  Nr 24 
29  Jacek  Bordzoł  Religia  środa  7:00-8.00  Nr 23 
30  Agnieszka  Adamska  Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów  środa  12:45-13:24  Sala 1 
31  Dorota  Pryczkowska  religia  poniedziałek  7:00-8:00  Sala 10 
32  Joanna  Toninska  Język polski  środa  16:15-16:45  Sala 10